První

Zdravím

První příspěvek na blog. Asi by to mělo být něco velkolepého a něco, co by vás mělo nalákat, abyste se stali pravidelnými čtenáři. Hodně dlouho jsem přemýšlel, jak bych blog odstartoval… a ne že by nápadů nebylo dost, ba naopak jich bylo až příliš. Nakonec jsem se rozhodl, že začnu úplně jinak. Chci psát o stylu, jídle, zajímavých místech, o poznání a zkušenostech. A čím víc jsem přemýšlel nad konceptem blogu, tím víc se mi útvářela myšlenka, o čem bude. A jsme u toho. Blog bude o mé cestě za mou představou moderního muže zmítající se v dnešní moderní džungli. Nejsem žádný odborník na styl ani uznavaný znalec etikety, ale jen obyčejný muž.

A tady má cesta začíná a cíl je opravdu daleko. Pokusím se protnout tu cílovou pásku, i když si myslím, že čím blíž budu cíli, tím dál bude. Dalo by se říct, že to bude nekonečná cesta.

Na závěr se představím. Jmenuji se Ludvík. Jsem ženatý. Brzy mi bude 28. V mozku mi škublo a díky tomu jsem se rozhodl, že půjdu za tím, co jsem vždy chtěl. A co vlastně chci? Najít si vlastní styl a ten zlepšovat. Plnit si své sny, které jsem vždy chtěl uskutečnit. Ať už jde o zážitky či změnu šatníku, utvoření si image anebo navštěvu zajímavých míst. A tak vznikl tento blog, na kterém se o vše podělím.

Pokud vás tento úvod zaujal, klidně se přidejte. Jak už jsem řikal, cesta je dlouhá, ale bude zajímavá. A nemusíme po ní jít každý sám, ale naopak společně.

Ludvík

Ludvik

Comments

comments25 131 reakcí na “První”